اجرای پروژه پل جمهوری اسلامی مصداق محرومیت زدایی در قم

نویسنده :admin wiki
تاریخ:چهارشنبه 24 دی 1393-09:07 ب.ظ

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، اجرای پروژه پل جمهوری اسلامی را مصداق محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی در قم دانست.

به گزارش خبرنگار ایسنا در قم، حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی در مراسم افتتاح فاز اول پروژه پل جمهوری اسلامی با اشاره به اهمیت این پروژه برای استان قم گفت: این پروژه در شهری به بهره برداری رسیده است که شهر کریمه اهل بیت(س) و بزرگواری است که زیارتش بهشت را بر ما واجب می کند.

وی افزود: افتخاری نصیب قم، مشهد و شیراز است که میزبان این منابع فیض و نعمت الهی هستند و باید از این نعمات الهی در شهر قم استفاده کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که مدیران این شهر و استان باب خیری به روی خود دارند که باید در راه خدمت مردمی که مورد عنایت ائمه بوده و هستند به کار بگیرند، گفت:

وحدت تنها عاملی است که کارها را در هر حوزه ای در امورات شهری و استانی و مدیریتی پیش می برد و خوشبختانه این وحدت مدیریتی در استان قم وجود دارد.

آشتیانی خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم های ناجوانمردانه دشمن فعالیت های عمرانی در کشور تحت تاثیر قرار گرفته ولی در شهر قم این فعالیت های عمرانی با سرعت به پیش می رود.

وی گفت: پروژه انتقال آب از مهمترین کارهایی است که در این استان انجام شده است و باید قدر این فعالیت ها را دانست؛ در حالی که استان قم از خشک ترین استان های کشور است ولی این مشکل در قم به خاطر همین امر حس نشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی یادآورشد: پروژه عظیم پل های جمهوری اسلامی یکی از همین پروژه های بزرگ است که با توجه به این همه ضعف مالی در بودجه های عمرانی گامی مهم در راستای ضعف عمرانی استان قم است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

لوح قهرمان صنعت به بانک صادرات اهدا شد

نویسنده :admin wiki
تاریخ:چهارشنبه 24 دی 1393-12:06 ق.ظ

در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، لوح قهرمان صنعت به مدیرعامل بانک صادرات ایران اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بانک صادرات به عنوان قهرمان صنعت از بین بانک‌های کشور به انتخاب هیأت‌ داوران دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت برگزیده شد.

در متن این لوح خطاب به پیشرو، مدیرعامل بانک صادرات، آمده است: «درخشش و بالندگی آن مجموعه ارزشمند در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران و کسب عنوان برند ارزشمند ایران در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات و کامیابی فرزندان سرافراز و نوآور این مرز و بوم است.»

گفتنی است این جشنواره ١٠ سال پیاپی برگزار شده و بانک صادرات ایران به عنوان تنها بانک در چندین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران موفق به کسب عنوان قهرمان صنعت شده است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آماده شدن ویرایش نهایی سند امنیت زنان تا دو هفته آینده

نویسنده :admin wiki
تاریخ:دوشنبه 22 دی 1393-06:47 ب.ظ

مشاور وزیر کشور در امور بانوان در زمینه وضعیت سند تامین امنیت زنان و خانواده در روابط اجتماعی گفت: سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی در حال حاضر در مرحله ویرایش نهایی است و حداکثر تا دو هفته آینده ویرایش آن به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار سرویس «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فهیمه فرهمندپور در حاشیه برگزاری نشست مشترک مشاوران امور زنان و خانواده استانداری‌ها با وزیر کشور در جمع خبرنگاران اظهارکرد: قبل از رونمایی سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی نسخه اولیه آن به دستگاه متولی از جمله معاونت امور زنان و خانواده و معاونت حقوقی ریاست جمهوری و دبیرخانه دولت ارسال می‌شود و نظرات آن‌ها را به سرعت اعمال می‌کنیم. در ادامه نسخه نهایی با امضای وزیر کشور به دبیرخانه دولت تقدیم می‌شود.

وی درباره تدوین برنامه ششم در حوزه زنان گفت: برنامه ششم قرار است یک برنامه مسئله محور باشد و مسائل ویژه زنان را احساس کنیم امیدواریم با توجه به تلاش های معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بر خلاف برنامه های قبل ، زنان و خانواده در برنامه ششم محتوای زمینه ای نداشته باشد.

فرهمند پور اضافه کرد: تلاش می کنیم با اندیشیدن تمهیداتی، روح حاکم بر برنامه ششم توسعه مبتنی بر عدالت در همه جنبه ها از جمله عدالت جنسیتی باشد و سهم زنان در جای جای این برنامه مورد توجه واقع شود، اما اگر خدایی ناکرده این اتفاق رخ ندهد تلاش می کنیم که تنها چند ماده به زنان در برنامه ششم توسعه اختصاص یابد.

فرهمند پور در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: گزارش عملکرد در وزارت کشور و استانداری ها درز حوزه زنان را به وزیر کشور داریم. امسال مشکل بودجه داشتیم و البته این مشکل در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. به رغم تمام مشکلات اتفاقات خوبی در حوزه زنان و خانواده رخ داد. البته در سال آینده نیز شاهد اتفاقات مثبتی خواهیم بود.

وی افزود: در سال آینده تکالیف به جا مانده در برنامه توسعه باید نهایی شود. علاوه بر آن تلاش کرده ایم که بودجه بهتری برای سال آینده در لایحه بودجه پیش‌بینی شود و علیرغم مشکلاتی که به دلیل قیمت نفت به وجود آمده است تلاش می کنیم به نحو بهتری مشکلات را سازماندهی و مدیریت کنیم.

وی درباره فعالیت دفاتر امور بانوان گفت: ما کابینه زنانه و مردانه نداریم و دولت در قبال همه آحاد ملت مسئول است . دفاتر امور بانوان در صدد جدا کردن مسائل زنان نیستند؛ بلکه به دستگاه‌های دولتی جهت رسیدگی بهتر به امور این قشر کمک و آن‌ها را نسبت به نیمی از جمعیت جامعه حساس‌تر می‌کند.

وی تاکید کرد: در این شرایط فعالیت اجرایی اموربانوان جدا از بدنه وزارتخانه ها نیست؛ بلکه هم‌راستای هم عمل می‌کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که در سال جاری حوزه زنان چه توفیقاتی به دست آورده است گفت: در حوزه افزایش سرمایه اجتماعی زنان ،‌حمایت از سمن و شناسایی و ارتباط با زنان نخبه ،‌ تلاش در جهت اعمال سیاست های مقام معظم رهبری در حوزه جمعیت و ایجادفرصت های حضور زنان در عرصه کسب و کار ، عملکرد قابل دفاعی داشته ایم.

مشاور وزیر کشور در امور زنان درباره برنامه های سال آینده این حوزه نیز گفت: تلاش می کنیم به زنان و دختران روستایی به عنوان دستگاه هماهنگ کننده به صورت جدی بپردازیم علاوه بر آن به نیازهای پوششی زنان در استان ها توجه می کنیم و همچنین موضوع جمعیت را نیز در دستور کار داریم.

وی اضافه کرد: توجه به تحکیم خانواده توسعه فرصت های سالم کسب و کار با توجه به اقتضائات اجرای برنامه های هماهنگ برای زنان سرپرست خانوار ،‌ آسیب دیده و در معرض آسیب توجه می کنیم .

به گزارش ایسنا، فرهمندپور در نشست امروز همچنین اظهار کرد: در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و سیاست های کلان برای همراهی و اقدام، اعلام آمادگی می کنیم.

وی در پایان گفت:‌ امسال سال مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده بود اما تمام سالها برای تلاش در حوزه زنان سال مدیریت جهادی است و ما در سالهای آینده نیز برای انجام کار جهادی اعلام آمادگی می‌کنیم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دوازدهم دی ماه 93

نویسنده :admin wiki
تاریخ:جمعه 12 دی 1393-09:23 ب.ظ

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی معروف

دانلود قسمت اول ۱ سریال ابله

دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی فرصت کمه

دانلود آهنگ جدید حمید عسکری روانی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اهنگ 8 دی ماه 93

نویسنده :admin wiki
تاریخ:دوشنبه 8 دی 1393-04:38 ب.ظ

دانلود آهنگ جدید حمید عسکری روانی

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی معروف

دانلود آهنگ جدید ایمان غلامی سخته

دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی با من باش

دانلود آهنگ جدید سیاوش قمیشی تهران

دانلود آهنگ جدید امیر فرجام خاطرت جمع
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic