تبلیغات
طنز و سرگرمی - اشعار و سخنان زیبا - رستاخیز قطعا اکران می شود

رستاخیز قطعا اکران می شود

نویسنده :admin wiki
تاریخ:دوشنبه 5 مرداد 1394-12:45 ب.ظ

سخنگوی وزارت ارشاد درباره برگزاری جشنواره موسیقی فجر توسط خانه موسیقی علیر‌غم غیرقانونی بودن گفت: در این موضوع صنوف مقدمند و قطعا خانه هایی چون خانه هنرمندان و موسیقی در اولویتند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، حسین نوش آبادی در نشست خبری با خبرنگاران در سالن شورای فرهنگ عمومی در در پاسخ به این سوال فارس که قرار است فردا وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس به سوال نماینده‌ای پیرامون ممیزی کتاب پاسخ دهد، اما از داخل ارشاد فشارهایی به واسطه دو کارته بودن وزیر در حال اجراست، این موضوع سرانجام به کجا رسید ایا وزیر در صحن پاسخگو خواهد بود؟ گفت: این حق قانونی مجلس است اما وزیر با نماینده جلسه داشته اما احتمالا از دستور خارج خواهد شد اما ممکن است حضور هم بیابد.
همواره پاسخ ها روشن بوده است اما گاهی با کم لطفی نمایندگان مواجه بوده ایم اما همچنان پاسخگوییم اما برخی از سوالات ناظر بر وظایف وزرا نیست؛ اصل موضوع درباره عفاف و حجاب است.

* در برگزاری جشنواره موسیقی فجر خانه موسیقی در اولویت است

این مقام مسئول در وزارت ارشاد در پاسخ به سوال دیگر فارس با این موضوع که خانه موسیقی فعالیتی غیر قانونی دارد چرا که هیات مدیره آن هم به دلیل انتخابات غیر قانونی فعالیت دارد و اعتراض‌هایی را شاهدیم اما چرا ارشاد بودجه دولت را برای برگزاری جشنواره موسیقی فجر به خانه موسیقی داده است؟ بیان داشت: در این موضوع صنوف مقدمند و قطعا خانه هایی چون خانه هنرمندان و موسیقی در اولویتند. این واسپاری هم به خانه موسیقی داده شد تا دولت کمتر درگیر کارهای اجرایی شود و به حوزه نظارت بپردازد.

وی ادامه داد: در این موضوع صنوف مقدم هستند خانه موسیقی هم مسئولیت اجرای جشنواره فجر را در راستای سیاستهای کلی دولت و ارشاد دارد.

* قدرت تمدنی ما با قدرت هسته ای مان برابری می‌کند
نوش آبادی درباره سوال سوم فارس درباره این که برنامه‌های وزارت ارشاد برای پس از توافق هسته‌ای چیست؟ برخی معاونین از جمله آقای ایوبی و تابش پیرامون برنامه‌ها و وعده‌هایی سخن به میان آورده‌اند، برنامه‌های دقیق ارشاد پس از این موضوع چه خواهد بود؟ افزود: قدرت تمدنی ما با قدرت هسته ای مان برابری می‌کند. همانطور که دنیا نگران توسعه علمی و صلح امید هسته ای ماست نگران ان است که فرهنگ ایرانی اسلامی هم رواج یابد چراکه میتواند بسیاری جوانان را جدب کند. اظهار نظرهای افراد متفاوت و طبیعی است رفع تحریم آثار خود را بر همه عرصه ها خصوصا فرهنگ و هنر می‌گذارد.

وی ادامه داد: معتقدیم پس از تحریم می‌توانیم تعاملمان را با کشورها تقویت کنیم تا ظرفیت تمدنی و فرهنگ ایرانی اسلامی را به رخ جهان بکشانیم. از جمله مزیت‌های فرهنگی هنری ما اقتدارمان در حوزه فرهنگ هنر است چرا که از همه بخش ها در دنیا بیشتر است.

*برگزاری جشنواره امام رضا در 220 نقطه جهان

سخنگوی ارشاد درباره جشنواره امام رضا (ع) گفت: جشنواره امام رضا از ٢٥ مرداد در سراسر کشور و در ٢٢٠ نقطه از جهان در دهه کرامت برگزار می‌شود. افتتاحیه ٢٥ مرداد در قم و اختتامیه در مشهد است.

وی ادامه داد: این جشنواره در ٧٨ کشور جهان در بخش‌های مختلف سینمایی، مطبوعاتی، کودک و نوجوان پژوهشی و بین المللی برگزار می‌شود.

* آمادگی ارشاد برای راه‌اندازی مرکز خبری در سوریه

نوش‌‌‌آبادی به حضور وزیر ارشاد در دمشق و سوریه اشاره کرد و گفت: ما هم‌پیمانی خود را با سوریه برای مبارزه با جریانات صهیونیستی و تکفیری ادامه خواهیم داد و آمادگی داریم در آینده نزدیک مرکز خبری را در دمشق راه‌اندازی کنیم.

* رستاخیر قطعا اکران می‌شود اما بعد از رفع اشکالات

وی درباره مشکلات پیش آمده برای اکران فیلم «رستاخیز» گفت: این فیلم پس از رفع اشکال اکران خواهد شد اما فعلا برای حل برخی شبهه ها تعلیق است. قرار است نظر مراجع پیرامون نمایش چهره یکی از شخصیتها ی فیلم مدنظر قرار گیرد و با یک قطعه نور بر تصویر این شخصیت مشکل برطرف شود. ما اعتقاد داریم فیلم اکران خواهد شد اما پس از رفع اشکالات. ما به احترام مراجع موقتا فیلم را تعلیق کرده ایم. وجود برخی کارشناسان ذی ربط دینی در کنار فیلمسازان کمک کننده خواهد بود تا از بروز مشکل و برخی بهانه ها جلوگیری شود.

نوش‌آبادی ادامه داد: من هم شنیده ام که عوامل رستاخیز راضی نیستند و تا الان حاضر به همکاری نشده‌اند اما امیدواریم کارگردان و تهیه کننده همکاری کنند تا مشکل رفع شود. مکاتبه هنرمندان با رییس جمهور صورت گرفته اما هنوز پاسخ رسمی نیامده است.

وی همچنین ادامه داد: عدم اکران رستاخیز و تعلیق فیلم به دلیل اعتراضات خیابانی نبود بلکه بنا به احترام به نظر علما در راستای رفع مشکلات بود ما نگرانیم که رستاخیز با این هزینه و وقت الان به بن بست خورده است. فیلم می‌توانست به راحتی از مشکلات عبور کند ما هم اکران را شروع کردیم اما دغدغه هایی مطرح شد که فعلا فیلم را نگه داشته ایم تا مشکلات برطرف شود.
 

* آغاز اکران فیلم محمد از نیمه دوم شهریور

حسین ‌نوش‌آبادی در ادامه به اکران فیلم محمد (ص) اشاره کرد و ادامه داد: فیلم محمد از نیمه دوم شهریور با تجهیز ١٠٠ سالن سینمایی در کشور اکران خواهد شد. چرا که پخش این فیلم نیازمند امکانات و تجهیزات ویژه است.

* جلسه وزیر ارشاد با وزیر کشور برای حل مشکل کنسرت‌ ها

وی در ادامه به مسئله برگزاری کنسرت‌ها پرداخت و گفت: وزیر ارشاد با وزیر کشور برای هماهنگی در موضوع کنسرتها جلساتی داشته است. هماهنگی ها صورت گرفته، بخشنامه‌ های وزیر کشور به فرمانداری ها و استانداری ها صادر شده تا تا حقی که بر برنامه های هنری استانهاست صورت گیرد. با نیروهای انتظامی نشست‌هایی داشتیم و شیوه نامه تدوین شده و در شرف امضا است.

* گزینه نهایی دفتر موسیقی مشخص نیست
سخنگوی ارشاد درباره گزینه ریاست دفتر موسیقی پس از استعفای پیرزو ارجمند گفت: گزینه دفتر موسیقی نهایی نشده و در آینده نزدیک اطلاع رسانی صورت می‌گیرد. گزینه ها در حال بررسی است قطعا شخصیت‌های مناسب دیگری برای خالی نبودن این کرسی داریم.
 

*کارگروه حل مشکل کاغذ فعال است

وی درباره بحران حوزه نشر و افت تیراژها و اینکه ارشاد سیاست حمایتی دارد یا نه گفت:
کارگروه حل مشکل کاغذ فعال است و سیاست حمایتی از چاپ و نشر ادامه دارد.
 

*دوست داریم خوانندگان زیرزمینی کارشان قانونمند یاشد و روی زمین فعالیت کنند

وی در باره خواننده زیر زمینی که این روزها آهنگی درباره انرژی هسته ای منتشر کرده گفت: ما دوست داریم خوانندگان به تعبیری زیرزمینی کارشان قانونمند یاشد و روی زمین فعالیت کنند. تا الان هیچ مجوزی به او یا افراد مشابه داده نشده است صلاحیت عمومی این افراد باید مورد بررسی نهادهای دی ربط قرار گیرد ما هم نظارت محتوایی خواهیم داشت. رویکرد ما برای فاصله این افزاد از گذشته مثبت است. باب ورود صحیح به عرصه هنر برای همه باز است.

نوش‌آبادی درباه افتتاح تئاتر شهر و بخش های تازه تعمیر اضافه کرد: تا پایان مرداد شاهد افتتاح بخشهایی از تاتر شهر که تعمیر شده خواهیم بود.
 

سخنگوی ارشاد ادامه داد: طبق توافق ارشاد و وزارت بهداشت هزینه هنرمندانی که بیماری خاص دارند معرفی شده و در راستای مداوا و هزینه های درمانی تحت حمایت قرا خواهند گرفت
 

* افزایش احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب در باغ‌موزه دفاع مقدس

وی درباره برگزاری نمایشگاه کتاب سال آینده در باغ موزه دفاع مقدس گفت: احتمالا به دلیل مولفه های مثبت باغ موزه دفاع مقدس نمایشگاه کتاب سال آینده در این مکان برگزار می‌شود، نمایشگاه قران تجربه مثبتی در این محل داشته است. بر اساس توافق وزیر با شهردار قول همکاری داده شده است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Foot Problems
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:11 ب.ظ
I've been exploring for a bit for any high quality articles or weblog posts in this kind of house .
Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this web site.
Studying this information So i am glad to express that I've an incredibly excellent uncanny feeling I came upon exactly what I needed.
I so much no doubt will make sure to don?t put out of your mind this web site and give it a look regularly.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 06:45 ب.ظ
Heya are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started
and set up my own. Do you need any coding knowledge to make your own blog?
Any help would be really appreciated!
مسیح
دوشنبه 5 مرداد 1394 05:20 ب.ظ
عزیزم می دونم افزایش بازدید خیلی هزینه داره من تو وبلاگم راهکاری اراده دادم بدون هزینه می تونی بازدیدهای وبلاگت زیاد کنی خوشحال می شم به وبلاگ من سر بزنی
tina
دوشنبه 5 مرداد 1394 02:11 ب.ظ
پیشنهاد میکنم برای افزایش بازدید و همچنین معروف کردن وبلاگت توی این سیستم وبلاگت رو ثبت کنی
سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ
دوشنبه 5 مرداد 1394 02:08 ب.ظ

وبلاگی بدون تبلیغ داشته باشید

شاید شما هم از تبلیغات مزاحم در وبلاگ خود خسته شده اید ْ این تبلیغات بینندگان شما را نیز آزار می دهد . سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ هیچ گونه تبلیغاتی در وبلاگ کاربران قرار نخواهد داد .وبلاگ نویسی سریع و حرفه ای را در لاین بلاگ تجربه کنید

شعار لاین بلاگ === تبلیغات ممنوع

با لاین بلاگ وبلاگی فوق العاده حرفه ای داشته باشید

www.lineblog.ir
تنهاترین سیستم وبلاگ دهی بدون تبلیغ ایرانی
دانلود فیلم 2015
دوشنبه 5 مرداد 1394 01:56 ب.ظ
دانلود جدیدترین و به روز ترین فیلمها
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر